Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, meclisteki çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Şanlıtürk, Ordu’da devam eden yatırımları takip edip ilgili bakanlarla görüşerek ek kısa zamanda tamamlanması için yoğun çaba harcıyor.

Milletvekili Şanlıtürk, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu’nun, “Hükümlü ve Tutuklulara Verilen Sağlık Hizmetleri Hakkında Sağlık Bakan Yardımcısı Tolga Tolunay Başkanlığı'ndaki Heyetin Komisyonu Bilgilendirmesi” gündemli toplantısına katıldı.

Verilen hizmet kalitesinin birçok Avrupa ülkesinden daha yüksek olmasının mutluluk verici olduğunu vurgulayan Milletvekili Şanlıtürk, “Başta Sağlık Bakanımız olmak üzere; emeği geçen tüm sağlık personellerimize teşekkür ediyorum. Gerçekleştirilen toplantının hayırlara vesile getirmesini temenni ederiz” dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu'nu da ziyaret eden Milletvekili Şanlıtürk, Ordu’da yapılan ve yapılması planlanan ulaşım ve altyapı yatırımları ile ilgili istişarelerde bulundu.

Bakan Uraloğlu’ndan Karayollarında devam eden 24 adet projesi ile ilgili ödeneklerin artırılmasını talep eden Milletvekili Şanlıtürk, özellikle bitme aşamasına gelen projelere daha fazla kaynak aktarılarak hizmetine sunulması gerektiğini ifade etti.

Şanlıtürk, ayrıca Bakan Uraloğlu’na nazik misafirperverlikleri, hoş sohbetleri ve kıymetli istişareleri dolayısıyla teşekkür etti.